TV 52 “Yılın Başarı Ödülleri”ni Dağıttı

Ordu’da uydudan yayın yapan TV52 televizyonu tarafından ‘Yılın Başarı Ödülleri’ gecesi düzenlendi. Gecede birçok kişiye ödül verildi.

0
Ordu’da uydudan yayın yapan TV52 televizyonu tarafından ‘Yılın Başarı Ödülleri’ gecesi düzenlendi. İstanbul’da Büyükşehir Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen geceye CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Ordu Milletvekilleri Metin Gündoğdu, Cemal Enginyurt, eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, ilçe belediye başkanları ve seçkin davetliler katıldı.
‘BAŞARIYA ULAŞMAK İÇİN YARIŞACAK BİR TOPLUM İNŞA EDİYORUZ’
TV52 Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı İsa Akçay, ilk kez düzenledikleri ödül gecesinde organizasyona destek olanlara teşekkür ederek, “Dünyanın her yerinden izleyici çekme başarısı gösteren kanalımız, şimdiye kadar yerel diye tabir edilen hiçbir kanala nasip olmamış oranda büyük bir izleyici portföyüne ulaşmıştır. Bundan sonra da bu başarısını artırarak devam ettirebilmek, milletine, devletine faydalı, adil, eşit, hakkın ve haklının yanında bir yayın organı olabilmek için var gücüyle çalışmaya devam edecektir. Başarılarından dolayı bireyleri ödüllendirip; onure ederken, başarıya ulaşmak için de yarışacak bir toplumu inşa etmek bu organizasyondaki en büyük hedefimiz olacaktır. Bu vesileyle, bu geceyi çok fazla önemsiyor, daima üreten ve daima gelişmek için yarışan bir toplum yapılanmasına büyük katkı sağlayacağına gönülden inanıyorum” dedi.
ÖDÜLLERİ PROTOKOL VERDİ
Yapılan konuşmaların ardından ‘Yılın Başarı Ödülleri’ sahiplerini buldu. 20 dalda dağıtılan ödülleri kazanan isimler şöyle;
Kemal Yankuncu’ya Yılın Sosyal Sorumluluk Projesi Ödülü, İsmail Kütük’e Yılın Kobisi Ödülü, Hamit Tecer’e Yılın İhracatçısı Ödülü, Fahri Ateş’e Yılın Girişimcisi, Dursun Karamustafa’ya Yılın Futbol Onur Ödülü, Onur Çetinceviz’e İş Dünyası Yaşam Boyu Onur Ödülü, Şükrü Bodur’a Yılın İş Adamı Ödülü, Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’e Yılın En İyi Proje Ödülü, MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt’a Yılın Milletvekili Ödülü, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e Yılın Belediye Başkanı Ödülü, eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin’e Yılın Yaşam Boyu Siyaset Onur Ödülü, CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun’a Yılın Siyasetçisi Ödülü, CHP eski Ordu Milletvekili Oktay Ekşi’ye Yılın Medya Ödülü, DHA Ordu İl Muhabiri Nedim Kovan’a Yılın Haberi Ödülü, Anadolu Ajansı Ordu İl Muhabiri Hayati Akçay’a Yılın Gazetecisi Ödülü, Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş’e Yılın Spor Adamı Ödülü, Prof. Dr. Çağatay Öztürk’e Yılın En Başarılı Doktoru Ödülü, Ümit Tokcan’a Yılın Sanatçı Ödülü, Telpa Yönetim Kurulu Başkanı Sebahattin Yaman’a Yılın Teknoloji ve Bilişim Ödülü, Ordu Dernekler Federasyonu’na Yılın En Başarılı Sivil Toplum Kuruluşu Ödülü verildi.