Süleyman Felek Caddesi ve Köprübaşı Modern Görünüme Kavuştu

Süleyman Felek Caddesi Yayalaştırma ve Dış Cephe Projesi ile Köprübaşı Meydanı'nın açılışı dün yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

0
Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Altınordu ilçesinde tamamlanan “Süleyman Felek Caddesi Yayalaştırma ve Cephe İyileştirme ve Köprübaşı Meydan Projesi”nin açılışı vatandaşların katılımı ile gerçekleşti.
Açılışta konuşma bir konuşma yapan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, konuşmasında “Süleyman Felek Caddesi Yayalaştırma ve Dış Cephe Projesi ile Köprübaşı Meydanı projelerimizi tamamladık.  Bu caddedeki araç trafiğini kaldırdık. Burayı sadece yaya ulaşımına açtık. Süleyman Felek Caddesi ile Zübeyde Hanım Caddesi’nin bir kısmında ise zeminde taş kaplama yaparak yayalarımızın hizmetine sunduk. Dış cephe projesiyle birlikte de güzel bir görüntü ortaya çıktı. Ayrıca Köprübaşı Meydanımızı da tamamladık. Çok güzel bir yaşam alanı ortaya çıktı.” dedi.
Açılış sonrasında Başkan Yılmaz, Vali Seddar Yavuz ve protokol mensupları, Köprübaşı’na kadar yürüdü.
Açılışta “Gülşen” Konseri
Süleyman Felek Caddesi ve Köprübaşı’nın yeniden açılışı kapsamında Ayışığı Meydanı’nda gerçekleştirilen konserde hayranlarıyla buluşan Gülşen’in seslendirdiği şarkılara izleyiciler eşlik etti. Orduluların yoğun bir katılım gösterdiği konserin ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, sanatçıya çiçek takdim etti.