Yalçın Resort Otel

0.00
  1. Anasayfa
  2. » Yalçın Resort Otel
İletişim Bilgileri
Telefon: 0 (452) 423 14 78
Telefon: 0 (533) 657 70 34
Adres:
Ayazlı Mahallesi, Yalçın Resort Otel, Fatsa/Ordu, Türkiye, Fatsa, Ordu
Hakkında
Açıklama:

Karadeniz’in bütün özelliklerini bünyesinde barındıran FATSA, yeşil ile mavinin birleştiği, güneş ile bulutun dans ettiği doğasıyla dört mevsimi birden sizlere yaşatacaktır. Kıyıdan 1 Km içeride ılık iklimin rahatlatıcı etkisiyle, uçsuz bucaksız yeşilliklerde doğanın keyfini çıkartabileceğiniz gibi sahilde kızgın güneşin altında Fatsa’nın meşhur altın sarısı kumlarında hırçın dalgalardan uzak koyda denize girebilirsiniz.

İlk olarak 1994 yılında faaliyete başlayan Hotel Yalçın 28.07.2000 tarihi itibari ile tüm üniteleriyle hizmete girmiştir. Karadeniz'in gerek doğa; gerek kültürel ve gerekse yöresel özelliklerini bünyesinde barındıran Fatsa'da kurulan işletmemiz konukseverlikle konforun birleştiği ve hizmeti birinci ilke edinmenin haklı gururu ile yaşamaktadır.

Hotel Yalçın, sıcağa soğuğa ve sese karşı yalıtımlı çift cam sistemiyle yapılmış ,156 standart oda, 6 suit, 1 kral dairesi, 305 yatak kapasitesi ile bütün odalarında minibar, direkt telefon , televizyon,yabancı kanallar, pay TV, balkon,saç kurutma makinası, küvetli banyo,müzik yayını,merkezi ısıtma sistemi ve 24 saat oda servisi ile size bütün konforu odanızda hissettirmektedir. 250 kişilik Şehzade restaurantı, 100 kişilik Agora restaurantı, pastanesi, özel otantik Hekimoğlu köşesi ve barı ile damak zevkinize uygun Türk mutfağının ve yöresel yemeklerinin lezzetini çıkartabilirsiniz. 800 kişilik çok amaçlı toplantı salonu , 60 kişilik ve 30 kişilik Vip toplantı salonlarımız her türlü teknik ekipmanlar ile donatılmıştır.

Otel Samsun Havalimanına ve Ordu-Giresun Havalimanına 70 km, Samsun merkeze 90 km, Ordu’ya 50 km, şehir merkezi ve denize 1 km. uzaklıkta Elekçi ırmağı kenarında yeşil ile mavinin birleştiği yerdedir.

 

Etiketler:            
Kategoriler:      

Yayımcıya Mesaj Gönderin

En Yakın 10 kilometre mesafedeki Kayıtlar.