Perşembe Limanı Vatandaşlara Açılıyor!

Perşembe Balıkçılar Kooperatifi Başkanı Ünal Karadeniz, “Limanımızın içerisinde ağaç dikip, insanlarımızın yürüyüşlerinden sonra o ağaçların altında oturup, nefes alabileceği ve stres atacağı bir alan yaratmak istiyoruz” dedi.

0
Perşembe Balıkçılar Kooperatifi, olağan genel kurulunu yaptı. Kooperatif binasında tek liste ile yapılan seçimlerde mevcut başkan Ünal Karadeniz, güven tazeleyerek yeniden başkanlığa seçildi. Seçimlerin ardından teşekkür konuşması yapan Ünal Karadeniz, önümüzdeki dönem yapılacak olan çalışmalarla ilgili üyelere bilgi verdi. Son yıllarda liman çevresinde yapılan çalışmalarla ziyaretçilerin attığını kaydeden Karadeniz, şöyle konuştu: “Yaz döneminde limanımıza yoğun olarak gelmek isteyen tekneler var.  Limanımızın temizliğinden, tertibinden ve güvenliğinden dolayı ziyaretçileri de arttı. Bunu fark edebiliyoruz. Limanımızı ve dolayısıyla ilçemizi olumlu yönleriyle tanıtmak için gerekli olan tüm çalışmaları yapıyoruz. Şu anda öncelikli olarak limanımızın içerisinde ağaç dikip, insanlarımızın yürüyüşlerinden sonra o ağaçların altında oturup, nefes alabileceği ve stres atacağı bir alan yaratmak istiyoruz” diye konuştu.
Buzhane binasına çatı
Başkan Karadeniz, liman içerisindeki buzhane binasında da düzenleme yapacaklarını kaydederek, “Mevcut binanın çirkin görünümüne son vermek için binaya çatı yaptıracağız” ifadelerinde bulundu.
Öte yandan Ünal Karadeniz başkanlığındaki yeni yönetim şu isimlerde oluştu: Cem Eyüboğlu, Selim Altaş, Zafer Bahtiyar, Bahtiyar Memiş.
ARİF KALAFAT-ÖZEL HABER