Ordu Üniversitesi Öğrencileri Köy Okullarını Tiyatro ile Buluşturdu

0

Ordu Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanlığı ve Ordu Üniversitesi Tiyatro Kulübü tarafından ortak düzenlenen ‘Köy Okulları Tiyatro ile Buluşuyor’ isimli yardım kampanyası gerçekleştirildi.

Düzenlenen yardım kampanyası kapsamında Ordu’nun Çatalpınar ilçesinde bulunan Ortaköy Şehit Yüksel Çağlar Ortaokulu ve Ortaköy İlkokulu’na Üniversitemiz Öğrenci Konseyi tarafından kırtasiye malzemeleri ulaştırıldı. Üniversitemiz Tiyatro kulübü ise köy okulundaki öğrencilere tiyatro oyunu sergiledi.

Ordu Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanı Mustafa Boran konuyla ilgili olarak, “Köy okuluna giderek bu ülkenin geleceği olacak kardeşlerimize yardımlarımızı ilettik. Mutluluk, samimiyet ve sevgi gibi birçok duyguyu aynı anda yaşadığımız bu okulda kardeşlerimizle eğlenceli vakit geçirdik. Öğrenci konseyi olarak bundan sonra da sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Köy okulundaki küçük kardeşlerim adına bu sosyal sorumluluk projemizi gerçekleştirmemizde bizlere destek olan herkese teşekkür ederim.” dedi.