KUZEY YILDIZI zirvedeki yerini korudu

Çekimleri Ordu’da devam eden ve Show TV’de yayınlanan Kuzey Yıldızı İlk Aşk Dizisi, yine herkesi ekranlara kilitledi. Dizinin cumartesi akşam yayınlanan 4’üncü bölümü reytinglerde yine zirve yaptı.

0

Süreç Film’in, Show TV’de severek izlenen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk,dün akşam ekrana gelen eğlenceli bölümüyle yine büyük beğeni topladı. Kuzey Yıldız’ı İlk Aşk Total’da 6.25 rating ve yüzde 17.58 izlenme payıyla birinci olurken, ABC1’de yüzde 4.90 rating ve yüzde 13.48 izlenme payı, AB’de ise yüzde 3.98 rating ve 11.64 izlenme payı elde etti. Dizinin heyecanla beklenen yeni bölümünün başlamasıyla birlikte izleyiciler #gitme etiketi ile Twitter’da yorumlarını paylaştı. #gitme etiketi Twitter’ın Türkiye gündeminde 9 saat 20 dakika TT listesinde kaldı.

Kuzey, Yıldız’ı doktora yetiştirdi!

Şeref Mollaoğlu’nun planı boşa çıktı; Kuzey’le Yıldız kaçırılsa da bir araya gelemedi. Kuzey,ateşi çıkan Yıldız’ı hastaneye yetiştirmeye çalışırken, her şeyden habersiz Sefer intikam alma peşindeydi. Sefer, Yıldız’ı kaçıranın Pembe ve Nahide olduğunu öğrendiğinde şoke oldu; Kadıoğulları ise Nahide’yi affetmeyerek evden kovdu. Kuzey’in baş düşmanı Çetin, eve kadar gelerek kızlarını tehdit etti. Bunun üzerine de kızlarını güvenli bir yere alması gereken Kuzey, onları annesinin evine bıraktı. Fakat kızlar sıkıyönetim ilan eden Emine’den kaçarak yine ne yapıp edip başlarını belaya soktular.

“Gitme…”

Yıldız’ın Kuzey’i kaçırdığı dedikodusu köye yayıldığında Yıldız’ın artık sabrı taştı. Üstüne bir de adı başkasıyla anılınca artık Yıldız’ın canına tak etti. Yıldız, aşkını kalbine gömüp bulduğu tek çıkış yoluyla her şeyi ve herkesi arkada bırakarak gitmeye karar verdi. Yıldız’ın kendisinden dolayı gittiğini düşünen Kuzey, onu durdurmak için havalimanına koştu. Kuzey“Gitme!” diyerek Yıldız’ı kararından döndürmeye çalışırken, gözyaşlarına hakim olamayan Yıldız’ın ne yapacağı merak konusu oldu.

Yeni bölümde neler olacak?

Show TV’nin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı’nın 5. bölüm tanıtımı yayınlandı. Alacaklılarının Kuzey’i bulduğu, Çetin’in adım adım Feride’yi takip ettiği tanıtımda Kuzey ve Yıldız’ın eğlenceli atışmaları izleyenleri gülümsetiyor..

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğuna Ersoy Güler’in oturduğu Kuzey Yıldızı-İlk Aşk’ın baş rollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci paylaşırken, dizide Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Zeynep Kankonde, Hüseyin Soysalan, Uğur Demir pehlivan gibi birçok    başarılı isim de rol alıyor.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın yeni bölümü Cumartesi akşamları saat 20.00’de Show TV’de!