Fındık fiyatlar bir artıyor, bir iniyor

Fındık fiyatları sürekli bir değişim içerisinde. Bir artıp bir azalan fiyatlar ne yazık ki bir türlü 10 liranın üzerine çıkamadı. Bu belirsizlik üreticinin adımlarında sürekli soru işaretleri yaratıyor.

0

Fındık fiyatları sürekli bir değişim içerisinde. Bir artıp bir azalan fiyatlar ne yazık ki bir türlü 10 liranın üzerine çıkamadı. Bu belirsizlik üreticinin adımlarında sürekli soru işaretleri yaratıyor.Ancak sezon açılalı neredeyse 2 ay oldu, üretici fiyatların artışına yönelik umudunu yavaş yavaş kaybetmeye başladı.

Fındık sezonunun başladığı günden bu yana fiyatlar bir türlü 10 liranın üstüne çıkmadı. Üreticinin fındık belirsizliği hala sürüyor. Fındık fiyatlarındaki dalgalanma devam ediyor ve illerde fındık fiyatları bir artıyor bir azalıyor.

Fındık fiyatlarındaki belirsizlik sürüyor bu yüzden de üretici fiyatlardan şikayetçi. Fındık fiyatlarındaki dalgalanmanın sürmesi ve fiyatların bir türlü 10 liranın üstüne çıkmaması moral bozmaya devam ediyor. Bazı illerde fiyatlar artarken, bazı illerde ise fiyatlar istenilen seviyenin çok altında kalıyor.

Samsun-Çarşamba fındık fiyatları
Samsun’un en büyük fındık üretim merkezlerinden olan Çarşamba’da en düşük fiyat 8.25, en yüksek fiyat ise 9.48 liradan satılıyor.

Terme fındık fiyatları
Samsun’un fındık üretim merkezlerinden olan Terme’de en düşük fiyat 8.25, en yüksek fiyat ise 9.48 liradan alıcı buluyor.

Ordu fındık fiyatları
Türkiye’de en çok fındık üretilen illerinden biri olan Ordu’da en düşük fındık fiyatı, 8.25, en yüksek fiyat ise 9.48 seviyesinde.

Ünye fındık fiyatları
Ordu’nun fındık üretilen ilçesi olan Ünye’de en düşük fiyat, 8.25, en yüksek fiyat ise 9.48 lira seviyesinde satılıyor.

Fatsa fındık fiyatları
Fatsa’da en düşük fındık fiyatı 8.25, en yüksek fındık fiyatı ise 9.48 lira seviyesinde alıcı buluyor.

Giresun fındık fiyatları
Giresun’da en yüksek fındık fiyatı ise 9.81 liradan alıcı buluyor.

Düzce fındık fiyatları
Düzce’de en düşük fındık fiyatı 9.28, en yüksek fındık fiyatı ise 9.48 liradan satılıyor.

Sakarya fındık fiyatları
Sakarya’da en düşük fındık fiyatı, 9.28, en yüksek fındık fiyatı sie 9.48 liradan satılıyor.

Kocaeli fındık fiyatları
Kocaeli’de en düşük fındık fiyatı 9.28, en yüksek fındık fiyatı ise 9.69 seviyesinde satılıyor.

FINDIK TV