Dikran Toraman’a Hizmet Ödülü Verildi

Ordu Rotary Kulübü her yıl geleneksel olarak vermiş olduğu Meslek Hizmet Ödülünün bu yılki sahibi Ordu’da uzun zamandır sağlık hizmeti veren Dr. Dikran Toraman oldu.

0
Rotary, iş ve meslek yaşamında en iyiyi, en güzeli ve en doğruyu özendirmek için etik değerlerini bozmaksızın, fedakârlıkla hizmet ederek mesleki başarıyı yakalamış; mesleğinde özel bir başarı elde etmiş kişilerin topluma ve yaşadıkları çevreye olan katkılarını da değerlendirerek ödüllendirmeye devam ediyor. Ordu Rotary Kulübü her yıl geleneksel olarak vermiş olduğu Meslek Hizmet Ödülünün bu yılki sahibi Ordu’da uzun zamandır sağlık hizmeti veren Dr. Dikran Toraman oldu. Dr. Dikran Toraman’a ödülü Ordu Rotary Kulübü Başkanı Hakan Karakaş ve yönetim kurulu üyeleri iş yerinde ziyaret ederek takdim ettiler.
Ödülün takdimi sırasında açıklamalarda bulunan Başkan Hakan Karakaş; “Bugün burada kuruluşumuzun en saygın çalışmalarından birini yerine getirebilmenin onurunu yaşıyoruz. Siz Dr.Dikran Toraman meslek hayatınız boyunca yaptığınız örnek çalışmalar ile hem meslektaşlarınıza hem de bizlere örnek oldunuz. Çalışmalarınızla meslekte yüksek ahlaki standartların yaygınlaşmasını teşvik ediyor ve özellikle genç meslek sahiplerini yüreklendirerek onların da yararlı işler doğrultusunda çalışmaları için önder oluyorsunuz. Ordu Rotary Kulübü olarak, iş ve meslek insanlarına yarattığınız bu onuru, gösterdiğiniz bu ışığı ve hizmet idealimizi yücelten bu katkınızı şükran ile anıyor ve bugün takdim edeceğimiz Meslek Hizmet Ödülü ile bu onuru gelecek kuşaklara aktarmak istiyoruz” dedi.
Dr. Dikran Toraman ise bu ödüle laik görülmesinden dolayı mutlu olduğunu ifade ederek, Ordu Rotary Kulübüne teşekkürlerini sundu.
ORDU OLAY