“Atlas Dergisi Arşivinden Karadeniz”

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Fatsa Belediyesi Kültür Sarayında “Atlas Dergisi Arşivinden Karadeniz” adlı fotoğraf sergisi açıldı.

0
Karadeniz Bölgesi’nin muhtelif yerlerinde kareye alınan 64 manzara fotoğrafından oluşan serginin açılışına Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Suat Olğun, Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Servet Güngör ve çok sayıda vatandaş katıldı.
“TÜRKİYE’MİZİN HER YERİ GÜZEL”
Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Suat Olğun yaptığı konuşmada, Karadeniz’in Kocaeli’nin Kandıra ilçesi sınırından başlayıp Sakarya, Bolu, Kastamonu, Sinop, Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Rize ve Artvin’e kadar uzandığını belirterek, “Türkiye’mizin her yeri güzel ancak ormanlarıyla adeta doğa harikası olan Karadeniz Bölgemizin yaylaları bir başka güzel. Bütün bu değerleri içinde barındıran bölgemizde çekilen fotoğraflardan oluşan sergimizi Fatsalı hemşehrilerimizle buluşturuyoruz. Sergimize katılan ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.
BÖLGEMİZİN GÜZELLİKLERİ BU SERGİDE YER ALIYOR
Sergi açılışında konuşma yapan Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan ise, “Vatandaşlarımızı bölgemizin doğal güzelliklerinin yer aldığı bu fotoğraf sergimizi görmeye davet ediyoruz. Karadeniz’in eşsiz manzaralarının ölümsüzleştirildiği sergimizin hayırlı olmasını diliyor ve emeği geçen herkesi tebrik ediyorum” dedi.