29 Ekim’de bisiklet korteji !

Ordu Bisiklet Safari Gençlik ve Spor Kulübü tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda bisikletli tören geçiş korteji yapılacak.

0

Cumhuriyetin 94. yılının kutlanacağı 29 Ekim Pazar günü bisiklet korteji oluşturacak olan Bisiklet Safari Gençlik ve Spor Kulübü tarafından yapılan açıklamada, “Cumhuriyet Bayramı resmi geçiş töreninde tüm üye, sporcu ve bisiklet sever katılımcılarımız ile tören alanında bulunacaktır. 29 Ekim Pazar günü Ordu Kültür Merkezi (Akyazı) önünde saat 09.00’da toplanacağız. Kısa bir hazırlıktan sonra saat 10.00’da tören alanında resmi geçiş yapacağız.

Kulübümüz üst bisiklet forması olan bütün üye, sporcu ve katılımcılarımızı mutlaka formaları ile olmayanların da mümkün ise beyaz üst, koyu renk şort ya da eşofman ile katılımlarını rica ediyoruz. Bisikletlerimizin ön kısmına 20×30 bayrak asıyoruz (Bayrak ve plastik kelepçe bulamayanlar 28 Ekim cumartesi saat 14:00 itibarı ile kulüp merkezimizden temin edebilirler.) Protokol önünden düzgün sıra olarak geçeceğiz. Mümkün olduğunca kalabalık katılım sağlamayı arzu ediyoruz, Kulübümüz etkinliğine hiç katılmamış bisikletli dostlarımızı da aramızda görmekten mutluluk duyarız.” ifadeleri kullanıldı.

ORDU YORUM